Karayolu Taşımacılığı

MC TRANS, alanlarında uzmanlaşmış, tamamı kendi filosunda bulunan 10'yi aşkın aracı ve personeliyle Uluslararsı taşımacılık hizmeti vermektedir.Zamana karşı olan duyarliliği, güvenli ve kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş ve her zaman için müşteri odakli çalışmalarrnr sürdürmüştür.Günün 24 saati uydu takip sistemi ile izlenebilir ve hizmet sunulan kurumlara, taşımanın her aşamasında izleme imkanı sunar.

Karayolu Hizmetler ;
- Komple İhracat ve İthalat Yükleme Organizasyonu
- Düzenli Grupaj İhracat ve İthalat Yükleme Organizasyonu
- Gabari Dışı Taşımalar
- Transit Taşımalar
- Kombine Taşımalar

Tüm Avrupa ülkelerinde hizmetimizle son derece kaliteli bir sekilde tasimacilik hizmeti vermekteyiz. Sorumlu olduklari görev sahalarinda gümrük kanunlarinina hakim, bölge dillerini konusabilen, üstlenmis oldugumuz misyonun bilincinde olan deneyimli uzman persomelimizle tamamladigimiz her görev sonunda sayginligimizi biraz daha arttirmakta ve müsterilerimiz tarafindan tam güven duygusuna ulasilmaktadir.Personelimiz ilgili güzergahlarda deneyimli olup söz konusu hatlar üzerinde en az 7-10 yil arasi deneyime sahiptirler. Ve soförlerimizde ilgili güzergahlar için vizeleri firmamiz tarafindan temin edilmis olup, seyir süresinde güzergah üzerinde soförlerimize vize aldirmayarak zaman kaybini önlemekteyiz.

Tüm projelerimiz CMR sigortasi kapsaminda ve araçlarimiz EURO 6 normlarina sahiptir. 96 ve 100 m3 'lük araçlarimiz mevcut olup tüm araçlarimiz ADR donanimina sahiptir ve şoförlerimizin de ADR sertifikaları bulunmaktadır.